VabeenShop
Vabeen Cyber Flex 25000 Дръпки Вейп
Vabeen Cyber Flex 25000 Дръпки Вейп
Не може да се зареди възможността за взимане
-
Vabeen Cyber Flex 25000
- Вейп за еднократна употреба
- Модел: Vabeen Cyber Flex
- 4 регулиращи се режима на пушене: Eco, Normal, Advanced, Max
- 15 различни вкуса
- Интерактивен touch-screen екран, показващ нивото на батерия, вкуса и режима
- Капацитет на дръпките: 25000 (до 3 седмици според употребата)
- Размер: 50*28*90 мм
- Капацитет на течността: 18mL
- Капацитет на батерията: 800 mAh
- Порт за зареждане: Type-C
- Бутон за регулиране на дима
- Безплатна денонощна доставка за териториите на София, Пловдив, Варна, Благоевград и Банско
- Доставка до един работен ден за цялата страна
Внимание: Този продукт съдържа никотин и химични вещества, които са свързани със сериозни здравословни заболявания. Покупката и продажбата на лица под 18 години е забранена!
Въведение в Vabeen Cyber Flex
Vabeen Cyber Flex 25000 Дръпки е едно от най-иновативните решения на пазара. Този продукт съчетава модерна технология и удобство, за да Ви предостави уникално изживяване. Създаден с внимание към детайла, Vabeen Cyber Flex 25000 е идеалният избор за потребители, които търсят еднократен вейп с дълъг живот, удобство и модерен дизайн. Той не само предлага отлична производителност, но също така е стилен и лесен за употреба. Ароматният профил и балансираното усещане при употреба го правят подходящ за потребители, които ценят разнообразието и комфорта.
Ключови характеристики на продукта
Cyber Flex разполага с редица функции, които го правят незаменим. Интерактивният touch-screen екран улеснява контрола върху батерията, вкуса и избрания режим, а 4-те режима на пушене позволяват по-персонализирано изживяване. Освен това, 15-те различни вкуса и удобният бутон за регулиране на дима дават повече гъвкавост при употреба. Висококачествената изработка, капацитетът от 25000 дръпки, 18mL течност и 800 mAh батерия допринасят за практичност и издръжливост. Не пропускайте и уникалния дизайн, който привлича погледите.
Къде и как да използвате Вабин
Този продукт е подходящ за различни ежедневни ситуации – у дома, в движение или по време на почивка. Можете да го носите удобно при градска употреба и да разчитате на лесно управление благодарение на touch-screen екрана и режима за регулиране на дима. Освен това, благодарение на иновативните технологии, Cyber Flex е лесен за употреба и предлага комфорт при всяко дръпване. С Vabeen Cyber Flex 25000 получавате не само еднократен вейп, а практично и модерно решение.
Често задавани въпроси
Колко дръпки предлага Vabeen Cyber Flex 25000?
Моделът е с капацитет до 25000 дръпки, което при нормална употреба може да осигури продължителен период на ползване.
Има ли регулиране на режима?
Да, устройството разполага с 4 режима на пушене: Eco, Normal, Advanced и Max.
Какво показва touch-screen екранът?
Екранът показва нивото на батерията, вкуса и активния режим.
Как се зарежда устройството?
Vabeen Cyber Flex 25000 се зарежда чрез Type-C порт.
Какви вкусове предлага Vabeen Cyber Flex 25000?
Моделът е наличен в 15 различни вкуса, за да изберете според личните си предпочитания.
Подходящ ли е Vabeen Cyber Flex 25000 за ежедневна употреба?
Да, моделът е удобен за ежедневна употреба у дома, в движение или по време на почивка, благодарение на лесното управление и компактния дизайн.
Има ли продуктът регулиране на дима?
Да, Vabeen Cyber Flex 25000 разполага с бутон за регулиране на дима за по-персонализирано изживяване.
Какъв е вкусът Strawberry Coconut?
Ако изберете този вкус от наличните варианти, той предлага плодов и кокосов ароматен профил.
Share
